6350 Fönster
blyinfattat glas, 114x56 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
5252 Fönster
Blyinfattat glas, 183x58 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
8475 Fönster
2 st, Blyinfattat glas, 45x57 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 4 september 2023
3379 Fönster
1 par, blyinfattat glas, tidigt 1900-tal, , höjd: 104
Såld: 900 kr
Såldes den 15 april 2013 -
1389 Fönster
3 st, Blyinfattat glas, 101x60
Såld: 600 kr
Såldes den 8 oktober 2012 -
1384 Fönster
Blyinfattat glas, Sekelskifte, 70x92
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2012
3051 Fönster
Blyinfattat glas, signerad Bunge, -1960, 63x49
Såld: 650 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
6479 Fönster
Blyinfattat glas, höjd: 147
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
8720 Fönsterskärmar
Såld: 6.300 kr
Såldes den 25 februari 2008